KONST / Litografier / Färglitografi 14954005
nr 1495 4005
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, bildmått: 33x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm. Signerad
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:13:10
10/10 16:55:51
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant